01.10.2016

Açılış Partisi

19.30

Yetimhane

02.10.2016

Panel
Sanat Uygulaması Olarak Fotoğraf
Ahmet Elhan, Ahmet Öner Gezgin, Serkan Taycan, Yusuf Sevinçli

15.30 - 17.00

Bahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonu

Ustalarla Söyleşi

19.00 - 20.00

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

03.10.2016

Portfolyo Değerlendirmeleri

10.00 - 12.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Sanatçı Konuşmaları

Yetimhane

13.00 Emilio Barillaro
13.30 Aydın Büyüktaş
14.00 Aydın Berk Bilgin

Serencebey Barbaros Bulvarı

13.00 Marcus Lyon
13.30 Tayfun Öztürk
14.00 Nick Hannes

Ortaköy Meydanı

14.00 Daesung Lee

Panel
Fotoğrafın Kürasyonu
Engin Özendes, Nestan Nijaradze, Christophe Laloi, Seok Jae-Hyun

15.30 - 17.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Ustalarla Söyleşi
Antoine D’Agata

19.00 - 20.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Antoine D’Agata ve ‘Harita’ Kitap Lansmanı

20.00 - 21.00

Ortaköy Kültür Merkezi

04.10.2016

Portfolyo Değerlendirmeleri

10.00 - 12.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Sanatçı Konuşmaları

Yetimhane

13.00 Emine Akbucak
13.30 Shalva Alkhanaidze by Nestan Nijaradze
14.00 Okan Pulat

Serencebey Barbaros Bulvarı

13.00 Bas Losekoot
13.30 Emrah Karakurum

Demokrasi Meydanı

14.00 Arzu Arbak

Ortaköy Meydanı

14.00 The Everyday Projects Austin Merill, Peter DiCampo, Oscar Durand, Elie Gardner

Panel
Fotojurnalizmde Çağdaş Yaklaşımlar
Katharina Mouratidi, Deasung Lee, Kürşad Bayhan, James Mollison, Barbaros Kayan

15.30 - 17.00

Bahçeşehir Üniversitesi - D Konferans Salonu

Ustalarla Söyleşi
André Kertész, Karoly Kincses Sunumuyla

19.00 - 20.00

Beşiktaş Köyiçi Kartal

Voies Off Projeksiyon Gecesi ve After Party 1

21.00

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Djette ile After Party

22.00

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

05.10.2016

Portfolyo Değerlendirmeleri

10.00 - 12.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Sanatçı Konuşmaları

Yetimhane

13.00 Can Tanrıseven
14.00 Gül Ilgaz

Serencebey Barbaros Bulvarı

13.00 Ersin Gök
13.30 Barbaros Kayan

Panel
Instagram ve The Everyday Projects Deneyimleri
Austin Merrill, Peter DiCampo, Oscar Durand, Elie Gardner

15.30 - 17.00

Bahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonu

Ustalarla Söyleşi
Ahmet Öner Gezgin

19.00 - 20.00

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

Voies Off Projeksiyon Gecesi ve After Party 2

21.00

Beşiktaş Köyiçi Kartal

Emre Ergen ile After Party

22.00

Beşiktaş Köyiçi Kartal

06.10.2016

Portfolyo Değerlendirmeleri

10.00 - 12.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Sanatçı Konuşmaları

Yetimhane

13.00 H-art Collective
14.00 Sinan Tuncay

Serencebey Barbaros Bulvarı

13.30 Shadi Ghadirian

Panel
Tayfun Serttaş - Fotoğraf: Arşivi Kazanmak

15.30 -17.00

Bahçeşehir Üniversitesi B Konferans Salonu

Nick Brandt “Tozlu Miras” Sergisi Açılışı

19.00 - 21.00

O’art Sanat Platformu

07.10.2016

Portfolyo Değerlendirmeleri

10.00 - 12.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Sanatçı Konuşmaları

Yetimhane

13.00 Özcan Ağaoğlu
13.30 Seçkin Yılmaz
14.00 Erdem Şahin

Deniz Müzesi

13.00 James Mollison

Ustalarla Söyleşi
Ergün Turan

19.00 - 20.00

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi

08.10.2016

Portfolyo Değerlendirmeleri

10.00 - 12.00

Ortaköy Kültür Merkezi

Sanatçı Konuşmaları

Yetimhane

13.00 Aykan Özener & Yusuf Aslan
16.00 Esra Özgüroğlu & Laleper Aytek

12.10.2016

Yusuf Murat Şen “Islak Kent” Sergisi Açılışı

19.00 - 21.00

Artgalerim Bebek

13.10.2016

“André Kertész:
Fotoğraftaki Modern Ruh” Sergisi Açılışı

19.00 - 21.00

Macar Kültür Merkezi

16.10.2016

Kitap İmza Günü

14.00 - 17.00

Yetimhane, Kitap Dükkanı

Seçkin Yılmaz Kitap Lansmanı

17.30

Yetimhane

20.10.2016

Maryam Şahinyan Kitap Lansmanı

18.30 - 20.30

Yetimhane

22.10.2016

Canon Elçisi Sinan Çakmak İle Söyleşi:
Çekmek Mi, Seçmek Mi?

15.00 - 16.30

Yetimhane

25.10.2016

Panel
Şahin Kaygun’u Anlamak
Merih Akoğul, Orhan Cem Çetin, Burcu Pelvanoğlu

18.00 - 20.00

Pera Müzesi